Wyruszmy w Podróż!

Zapraszam serdecznie na wspólne wędrówki po górach, odkrywanie sekretów Krakowa - dawnej siedziby polskich królów oraz na bliższe i dalsze wycieczki krajowe i zagraniczne.

 

Świat można poznawać również nie wychodząc z domu - z podróżniczym warsztatem czy slajdowiskiem przyjadę do Was.

 

Masz pytania? Chcesz umówić się na wycieczkę, warsztaty lub slajdowisko podróżnicze?

 

Czym byłaby wycieczka po mieście bez ciekawych opowieści dobrego przewodnika? Tylko w ten sposób poznać można tajemnice mijanych zabytków, sekrety mieszkających tu niegdyś władców i codzienne krakowskie życie.

Nie wiesz, gdzie się wybrać? Która trasa spełni Twoje oczekiwania? Chcesz poznać niezwykły świat karpackiej przyrody, czy może dowiedzieć się, za którymi krzakami chowali się partyzanci, czekając na Niemców? A może interesuje Cię, w jaki sposób rozpoznać, która baba we wsi jest czarownicą?

Wiele jest pięknych miejsc w Polsce i na świecie. Gdy na wycieczkę jedzie dobry pilot, nie trzeba martwić się już o to, jak trafić, gdzie kupić bilety i czy ze wszystkim się zdąży. Ma się za to miłe towarzystwo i gwarancję ciekawych opowieści o mijanych terenach.

Prowadząc warsztaty odsłaniam tajemnice odległych, egzotycznych krajów. Opowieści ilustrują moje autorskie fotografie z dalekich wypraw, a uczestnicy mają możliwość wziąć do ręki oryginalne, przywiezione z odległych krajów przedmioty.

Nie trzeba jechać na koniec świata, by móc poznać bajeczne krajobrazy i barwną kulturę odległego kraju. Czasem wystarczy wsłuchać się w opowieść kogoś, kto tam był. W trakcie slajdowisk nie braknie niezwykłych fotografii i oryginalnych rekwizytów.

Dzielę się swym podróżniczym doświadczeniem na każdym kroku. To właśnie dlatego powstają artykuły, które ukazują się w Internecie lub w druku. Wiele ciekawostek znaleźć też można na moim blogu.